Letos vyběhneme 28. července

Letos vyběhneme 28. července

Terénní triatlon Brdonoš je tradiční závod, jenž svou desetiletou historií láká všechny amatérské sportovce, kteří si chtějí vychutnat nádherné prostředí Brdské vrchoviny umocněné fantastickou atmosférou samotného závodu. Uzavřená cyklistická trať bez narušení jakýmkoli jiným, než cyklistickým provozem nabádá k podávání jedinečných výkonů a ke spoustě zábavy, která na účastníky čeká v podobě osvěžujícího přejezdu brodu, technického „velbloudího hrbu“ či zábavného „pump tracku“.

 

Od samotného rána probíhají dětské závody, dětský duatlon, který vykouzlí úsměv všem dětem, které mají chuť vychutnat si pohyb v přírodě, ať už během nebo jízdou na kole. Vše probíhá na zabezpečené trati za dohledu organizátorů. Během dne je připraven bohatý program včetně dětské diskotéky a vše je završeno obrovským ohňostrojem. To je pokyn pro děti jít do hajan a pro dospěláky začít si užívat noční zábavy, jenž končí za rozbřesku.

 

Ubytování není nutno řešit složitým způsobem, protože je připravena celá louka pro stanový tábor a místní Pivovar Podlesí nabízí pro zhýčkané možnost ubytování se v apartmánech.